3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kjellerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kjellerup er to boliger netop kommet til salg, der henvender sig til forskellige behov. På Haugevej 45 finder vi en rummelig villa med hele 224 m² fordelt på 10 værelser. Ejendommen er beliggende på en grund med et imponerende areal på 15.000 m².
Denne villa er ideel for dem, der søger masser af plads både inde og ude. Den er prissat til 1.675.000 kr., men ejerudgiften pr. måned er ikke oplyst i informationerne.
En anden ny mulighed i Kjellerup er villaen på Tørrepladsen 13 i Thorning. Denne villa er mere kompakt med et areal på 105 m² fordelt på 3 værelser.
Grundarealet her er på 360 m², hvilket gør den velegnet til dem, der ønsker en mere overskuelig bolig. Prisen for denne ejendom er 1.295.000 kr., og ligesom Haugevej, er månedlig ejerudgift ikke oplyst.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.