3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kjellerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kjellerup er der to nye interessante boligmuligheder på markedet, nemlig landejendommen på Lillemøllevej 13 og villaen på Sindingsgade 58.
Lillemøllevej 13 er en charmerende landejendom med et areal på 158 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Boligen byder på en imponerende grundstørrelse på 61.932 kvadratmeter, perfekt til dem, der søger store udendørsarealer.
Landejendommen er udbudt til en pris på 2.795.000 kr., hvilket giver mulighed for at bo i fredelige omgivelser, tæt på naturen. Ejendommens månedlige ejerudgift er ikke oplyst.
På den anden side er Sindingsgade 58 en rummelig villa med et lidt større areal på 161 kvadratmeter. Den har 4 rum og ligger på en grund på 881 kvadratmeter.
Villaen har en udbudspris på 2.750.000 kr., hvilket gør den til et attraktivt valg for dem, der ønsker en villa i byen. Ligesom landejendommen, er ejerudgiften pr. måned heller ikke angivet for denne bolig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.