Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Kjellerup:
- 
            
                  mahmoud S.Fra Kjellerup
 Jeg er ufaglært/analfabet og kan en smule dansk, er bedre til at forstår end at besvar. Jeg har alt...
- 
            
                  
- 
            
                  Lise H.Fra Kjellerup
 
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Jette B., Allan S. og LA C. søger hjælp til husopgaver i Kjellerup
- 
              RengøringFra Jette B. (Kjellerup)
 Rengøringsfirma søges til hus på ca 160 m2. Der er to stuer, 1 køkken, 2 badeværelser og 1 sovevære...
- 
              Montør til udskiftning og opsætning af LEDarmaturerFra Allan S. (Kjellerup)
 Der skal nedtages 325 stk gamle/ældre armaturer med lysstofrør og disse skal erstattes en nye LEDar...
- 
              RensningFra LA C. (Kjellerup)
 Rengøringsfirmaet tilbyder grundig rengøring af alle typer, private, erhverv, kontorer, efter bygge...
Morten B., Trine H. og Preben F. søger hjælp til haveopgaver i Kjellerup
- 
              Hæk klipningFra Morten B. (Kjellerup)
 Klipning af ca 140 m ligusterhæk den skal være 180 cm høj og afklip skal fjernes
- 
              Ligusterhæk på ca 50 m klippetFra Trine H. (Kjellerup)
 Ligusterhæk på ca 55 m klippes, og affald fjernes Nem at komme til, på nær få meter v skuret.
- 
              Have arbejdeFra Preben F. (Kjellerup)
 klipning af hæg fældning ca 25småaf små treer klipning af græs fjernelse af det fældet ca 30m hæg c...
Andrea E., Deleted D. og N.H. N. søger hjælp til diverse opgaver i Kjellerup
- 
              Elløbehjul reparationFra Andrea E. (Kjellerup)
 Den har problemer med bremserne efter jeg væltede og så tror jeg der er andet ogaå
- 
              Reparation af plæneklipperFra Deleted D. (Kjellerup)
 Plæneklipperen går i stå, når den har kørt i ca. 2 min. Herefter vil den ikke starte igen før læææn...
- 
              Installation af bakkameraFra N.H. N. (Kjellerup)
 installere eksisterende bakkamera i skoda octavia combi 2010, ****** trådløst, skal tilsluttes bagl...
 
               
             
                 
                 
                