Hjælp søges: Hus, Have og Diverse i Kjellerup

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Kjellerup:

  • profil billede
    Emil E.
    Fra Kjellerup
    Mit team og jeg er klar på det mest, vi er alle håndværkere
  • profil billede
    Lise H.
    Fra Kjellerup
  • profil billede
    morten B.
    Fra Kjellerup
    Jeg er uddannet rustfri smed og har arbejdet inde for faget i de sidste 12 år. Inden jeg gik igan...

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Kamilla F., Niels Peter Hildebrand B. og Flemming Kjær V. søger hjælp til husopgaver i Kjellerup

  • thumbnail
    Spartel af ny gips - kun revnerne
    Fra Kamilla F. (Kjellerup)
    Der skal spartles, lægges bånd på også spartles. Vi har alt udstyr og grejet, men vi mangler en da ...
  • thumbnail
    Installation af komfur og vaskemaskine
    Fra Niels Peter Hildebrand B. (Kjellerup)
    Montering af husqvarna komfur og lg vaskemaskine. Slanger kabler mm. Er monteret. Skal blot tislu...
  • thumbnail
    Opbrydning af betondæk
    Fra Flemming Kjær V. (Kjellerup)
    Jeg har et betondæk på 49 kvm. som skal brydes op. Resterne skal ikke fjernes da jeg gør det selv. ...

Phillip P., Helene C. og Kristina L. søger hjælp til haveopgaver i Kjellerup

  • thumbnail
    Tjekke regnvandkloak ca 5 meter
    Fra Phillip P. (Kjellerup)
    Jeg har en regnvandkloak jeg tror enten er faldet sammen eller har fald den forkerte vej, tænker de...
  • thumbnail
    Fræsning, udjævning og anlæg nyt græs
    Fra Helene C. (Kjellerup)
    Vi har en meget ujævn græsplane fyldt med huller - vi ønsker at få fjernet/fræset nuværende græspla...
  • thumbnail
    Havearbejde
    Fra Kristina L. (Kjellerup)
    Vil gerne blot havde et bud på nogle timers havearbejde. Der meget der skal laves, så er mest intre...

Line H., Deleted D. og Viggo L. søger hjælp til diverse opgaver i Kjellerup

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand