3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kjellerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kjellerup er to attraktive villaer blevet sat til salg. Den første er beliggende på Granmosevej 39. Denne villa tilbyder et boligareal på 176 kvadratmeter fordelt på 5 rum.
Villaen på Granmosevej har et grundareal på 781 kvadratmeter. Ejendommen har en udbudspris på 4.295.000 kr., hvilket gør den til en spændende mulighed.
Den anden villa ligger på Fuglemosevænget 11 og er også en rummelig bolig med 5 værelser. Her får man lidt mere plads med 194 kvadratmeter og en stor grund på 1280 kvadratmeter.
Fuglemosevænget-villaen er prissat lidt lavere på 3.575.000 kr., hvilket afspejler størrelsen på ejendommens grundareal. Begge villaer er beliggende i 8620 Kjellerup, hvilket gør dem interessante for købere i området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.